Ticaret Rehberi Hakkında

110 Kez İncelendi  

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı 14 gruptaki üyelerin sektörel ve alfabetik sıralı şekilde yer alacakları prestij bir yayın için 2019 TİCARET REHBERİ hazırlanmasına start verildi. Rehberin 2019 yılı Eylül ayı içerisinde Dijital Platformda ve Kitap olarak yayınlanması çalışmaları başladı…

GELECEK 10 YIL İÇİN YENİ BİR REHBER İHTİYACI KALMAYACAK…

Son olarak 2010 yılında hazırlanan ve aradan geçen 9 yıllık süre içerisinde artık güncellenmesi ihtiyacı doğan Elazığ Ticaret Rehberi için Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından titiz bir şekilde yapılan çalışma ve araştırma sonucunda, kullanışlı, hafif, arananın kolayca bulunabileceği firmaların iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz yer aldığı bir Rehber çalışması başlatılmıştır.

Prestij bir yayın olarak Üyelerimizin iletişim bilgilerinin sistematik bir şekilde yer alacağı Rehber hususunda Ferya Tanıtım & Medya San ve Tic.Ltd.Şti. tarafından eskiz çalışmaları titizlikle yapılarak hazırlanan model Elazığ TSO onayından geçmiştir.

Rehberde, İlimizin tanıtımı, Odamızın tanıtımı, resmi kurum ve kuruluşların iletişim bilgilerinin yer alacağı bölümlerden sonra Odamıza kayıtlı 14 Meslek Grubunda bulunan sektörlerdeki üyelerimizin bilgileri sektörel sıralı olarak; firma adı, sektörü, yetkilisi, telefon, faks, e-posta, Web sitesi, adres, Nace Kodu gibi bilgiler yer alacaktır. Rehber Ayrıca internet ortamında “www.elazigtso.ticaretrehberi.org” adresinde ziyaretçilerin hizmetine sunulacaktır.

Elazığ Ticaret Rehberi’nin Türkiye’deki tüm Ticaret Odaları başta olmak üzere ticari kuruluşlar ile ilgili yerlere gönderileceğini söyleyen Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan “Elazığ’ın ticari ve ekonomik potansiyelini tanıtmak için yaptığımız çalışmalar kapsamında 2019 Eylül ayında yayınlanacak olan Elazığ Ticaret Rehberi oldukça önemli bir adım olacak. Rehberimiz internet ortamında yayınlanacak ve Odamız üye kayıt sistemine entegre olarak tüm üye güncellemeleri otomatik olarak dijital rehberde de güncelleme sağlayacaktır. Böylelikle önümüzdeki 10 yıl boyunca Odamızın yeni bir rehber ihtiyacı olmayacaktır. 10 yıl sonra ise günün ihtiyaçlarına göre yeni bir çalışma yapılabilecektir. Bu rehber sayesinde Odamıza kayıtlı tüm üyelerimizin iletişim ve sektörel bilgilerini tüm Türkiye’ye iletmiş olacağız. Rehber içerisinde Elazığ hakkında oldukça önemli ve detaylı tanıtım bilgileri de yer alacak. Rehber hazırlanırken Elazığ’ın ticari yapısıyla ilgili güncel bilgilere ve istatistiklere de yer vereceğiz. Elazığ Ticaret Rehberini Bakanlıklara, Ülkemizdeki tüm Ticaret Odalarına, yurt dışındaki Ticari Ataşeliklerimize ve Elazığlı sanayicilerimizle iş yapmak isteyen  tüm kuruluşlara göndereceğiz. Elazığ Ticaret Rehberinin hazırlanmasına katkı veren başta Oda personelimiz ve Ferya Tanıtım&Medya San ve Tic.Ltd.Şti. olmak üzere tüm Oda üyelerime şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Sınırlı sayıda reklamın yer alacağı Elazığ İş Rehberi çalışmalarını Ferya Tanıtım&Medya San ve Tic.Ltd.Şti’nin Odamız tarafından ‘Görevli’ kartı verilen personelleri yapacaktır.

ElazığTicaret Rehberi çalışmaları iletişim adresi:

Ferya Tanıtım&Medya San ve Tic.Ltd.Şti.

İcadiye Mah.Yakup Şevki Cad.No:5/402 Elazığ

Tel: 0424.2365047